نماد اعتماد الکترونیک بیزآنلاین
(1 رای)

Jabra Cruiser II In-Car Bluetooth Hands-Free

صدایی بی‌نظیر برای مکالمه تلفنی در اتومبیل بدون نیاز به دست قابلیت اتصال به دو دستگاه بلوتوث به صورت همزمان ، ، دارای تکنولوژی میکروفون دوتایی برای ارایه صدایی بسیار با کیفیت به وسیله فرستنده FM ، کارکیت را به رادیوی ماشین‌ وصل نموده و موسیقی و تماس‌های خود را به بلندگوهای ماشین انتقال دهید (A2DP) بیشتر از 14 ساعت زمان مکالمه و 20 روز زمان آماده به کار
  • مشکی
  • نامداران ارتباطات همراه
نا موجود
289,000 تومان

مشخصات فنی :

کارکیت بلوتوث Cruiser2 جبرا (Jabra) تماس‌های بدون نیاز به دست در داخل ماشین را حتی بیشتر از قبل، آسان می‌کند. برای شروع، راهنمای صوتی، دستورالعمل‌های ساده وصل شدن به گوشی را در اولین بار هنگام روشن کردن دستگاه برای شما می‌گوید. بعد از آن شما فقط آن را به آفتاب‌گیرتان وصل کرده و کارکیت جبرا به صورت خودکار به موبایل شما وصل شده و همچنین با دفترچه تلفن همراه شما سینک (Sync) می‌شود. بعد از آن کارکیت بلوتوث Jabra Cruiser2 (جبرا) نام اشخاصی که در تلفن شما هستند را وقتی با شما تماس می‌گیرند، اعلام می‌کند و وقتی شما به تماس پاسخ می‌دهید، تکنولوژی Noise Blackout و سیستم میکروفون دوگانه شما را مطمئن می‌کند که تماس‌هایتان همیشه با کیفیت خوب بر قرار می‌شود. کارکیت جبرا (Jabra Cruiser2) در هر ماشینی خوب به نظر می‌آید و قرارگیری دقیق دکمه‌هایش استفاده از آن را به طور استثنائی راحت می‌کند. شما هیچ‌وقت بدون شارژ نمی‌مانید، چون راهنمای صوتی کارکیت به شما می‌گوید که چه زمانی به شارژ نیاز دارد. کارکیت بلوتوث جبرا Cruiser 2 همچنین به فرستنده FM و A2DP نیز مجهز شده که به شما اجازه می‌دهد موسیقی را از تلفن همراهتان به سیستم پخش ماشین انتقال دهید. با Jabra Cruiser2 Car Kit شما کنترل مکالمه خود را بدون رها کردن فرمان اتوموبیل به سادگی در اختیار خواهید داشت.
صدایی بی‌نظیر برای مکالمه تلفنی در اتومبیل بدون نیاز به دست
  • قابلیت اتصال به دو دستگاه بلوتوث به صورت همزمان
  • راهنمای صوتی، Caller ID، وضعیت باتری، وضعیت اتصال و غیره
  • دارای تکنولوژی میکروفون دوتایی برای ارایه صدایی بسیار با کیفیت
  • بدون نیاز به نصب، تنها گیره آن را به آفتاب‌گیر اتومبیل خود نصب نمایید
  • به وسیله فرستنده FM، کارکیت را به رادیوی ماشین‌ وصل نموده و موسیقی و تماس‌های خود را به بلندگوهای ماشین انتقال دهید (A2DP)
  • بیشتر از 14 ساعت زمان مکالمه و 20 روز زمان آماده‌به‌کار
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*