هندزفری بلوتوث جبرا Mini

 J abra Mini Bluetooth Handsfree  به طور قطع یک هندزفری کوچک به شمار می رود، اما به هیچ وجه کیفیت صدا را به خاطر کوچک بودنش به مخاطره نینداخته. هدست بلوتوث جبرا مینی یک ارتباط ساده بیسیم و بدون دخالت دست، صدایی شفاف به همراه تکنولوژی صدای HD امتحان شده برای گوش را به شما هدیه می دهد.
  • مشکی
  • نامداران ارتباطات همراه
موجود
115,000 تومان

مزیت های اصلی

·        طراحی ساده و زیبا به همراه دکمه On/off برای استفاده دستی.

·        راهنمای صوتی- شما را در جفت کردن بلوتوث هندزفری با سایر دستگاه ها راهنمایی می کند و از میزان ذخیره باطری و همچنین وضعت کانکشن آگاه می کند.

·        با قلاب گوش و یا گوشی ژله ای مخصوص فرم گوش آن را در تمام مدت روز بر روی گوش خود داشته باشید.

·        صدای HD* برای تجربه بهتر کیفیت صدا.

·        حالت "Power Nap" یا "ذخیره باطری"

·        پخش بیسیم وسایل چندرسانه ای از قبیل GPS، موزیک، پادکست(دستگاه های دارای A2DP)

·        تا 9 ساعت  زمان مکالمه و ذخیره باطری تا 9 روز در حالت استندبای.

*بستگی به نوع وسیله مورد استفاده دارد.

 

قابلیت استفاده بدون دخالت دست همه در پک کوچک.

هندزفری بلوتوث Jabra Mini به طور قطع یک هندزفری کوچک به شمار می رود، اما به هیچ وجه کیفیت صدا را به خاطر کوچک بودنش به مخاطره نینداخته. جبرا مینی یک ارتباط ساده بیسیم و بدون دخالت دست، صدایی شفاف به همراه تکنولوژی صدای HD امتحان شده برای گوش را به شما هدیه می دهد.

هندزفری بلوتوثی که به درد می خورد.

طراحی جمع و جور این دستگاه به هیچ وجه قابلیت های اجرایی جبرا مینی را محدود نکرده. با سه دکمه بر روی این هندزفری بلوتوث شما هرکاری که داشته باشید را می توانید انجام دهید- دستگاه را خاموش و روشن نمایید، به تماس ها پاسخ دهید یا آنها را قطع کنید و همچنین ولوم صدا را تغییر دهید. Jabra Mini دارای قابلیت راهنمای صوتی است که می تواند شما را از وضعیت کانکشن و همچنین زمانی که هندزفری بلوتوث نیاز به شارژ مجدد دارد، مطلع گرداند.

 

 

تضمین آسودگی-تمام روز، هر روز

هندزفری بلوتوث جبرا مینی برای استفاده بدون دخالت دست در طول شبانه روز طراحی شده و به دو سبک قابل استفاده است- یا گوشی ژله ای یا قلاب گوش-بنابراین بخاطر استفاده مدام از یک سبک در طول شبانه روز احساس ناخوشایندی به شما دست نخواهد داد. این قابلیت به این معنا نیز هست که شما می توانید بوسیله هندزفری بلوتوث Jabra Mini به راحتی به آهنگ های مورد علاقه تان و یا پادکست گوش دهید و حتی از مسیر یاب جی پی اس استفاده نماید بدون اینکه نگرام چیزی باشید.

قابلیت "ذخیره باطری" برای یاری رساندن به شما.

هندزفری بلوتوث Jabra Mini به طور خودکار شارژ باطری را با استفاده از برنامه " Power Nap " حفظ می کند به این گونه که دستگاه بعد از اینکه به مدت یک ساعت که از گوشی شما قطع شد خاموش می شود. برای روشن کردن هندزفری بلوتوث فقط کافی است دکمه answer/end را فشار دهید و بدون زحمت به کارهای روزمره تان بپردازید.

 

 

 

 

با برنامه ASSIST APP به راحتی هندزفری بلوتوث خود را پیدا نمایید.

سایر مشخصات محصول

وزن : 8.5 گرم
ورژن بلوتوث : 4.0
قابلیت پخش موسیقی :
قابلیت کنترل صدا و موسیقی :
راهنمای صوتی :
قابلیت mute :
مدت زمان شارژ باتری برای مکالمه : 9 ساعت
مدت زمان شارژ باتری در حالت stand by : 216 ساعت
NFC :
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها