هندزفری بلوتوث جبرا Extreme 2

·         صدای HD* برای کیفیت بهتر هر دو طرف مکالمه. ·         قابلیت مدیریت هندزفری و ایجاد تماس با کنترل صوتی. ·         توان اتصال به دو دستگاه دارای بلوتوث مثل گوشی موبایل، تبلت و یا MP3 Player ·         قابلیت پخش موزیک، پادکست و حتی مسیر یاب GPS .   ·         تا 5 ساعت و نیم زمان مکالمه و 10 روز و نیم ذخیره باطری در حالت standby .
  • مشکی
  • نامداران ارتباطات همراه
نا موجود
159,000 تومان

مزیت های اصلی

·        حذف صدا با استفاده از برنامه Noise Blackout™ 3.0، استفاده از تکنولوژی میکروفون های دو سویه برای ایجاد کیفیتی بی نظیر.

·        صدای HD* برای کیفیت بهتر هر دو طرف مکالمه.

·        قابلیت مدیریت هندزفری و ایجاد تماس با کنترل صوتی.

·        توان اتصال به دو دستگاه دارای بلوتوث مثل گوشی موبایل، تبلت و یا MP3 Player

·        با گوشی ژله ای بسیار نرم و راحت، در طرح های متنوع، آن را در تمام روز بدون احساس خستگی بر روی گوش خود داشته باشید.

·        قابلیت پخش موزیک، پادکست و حتی مسیر یاب GPS.

·        تا 5 ساعت و نیم زمان مکالمه و 10 روز و نیم ذخیره باطری در حالت standby.

*بستگی به دستگاه و شبکه دارد.

 

 

آزادنه در هر محیطی صحبت کنید.

برنامه "حذف صداهای مزاحم" در Jabra Extreme2، به طرز غیر قابل باوری بسیاری از صداهای مزاحم پس زمینه ،به غیر از صدایتان، را از بین می برد. در این بین صدای HD دستگاه به طور اتوماتیک میزان صدا را با محیط اطراف تنظیم می کند، بنابراین اهمیتی ندارد که شما کجایید، شما می توانید به مکالمات خود در هر شرایطی ادامه دهید.،

دیگر لازم به دستکاری هندزفری نیست

شما می توانید بدون استفاده از دست هایتان و بدون زحمت از طریق Jabra Extreme2 با دادن فرمان هایی ساده به تماس هایتان پاسخ دهید و یا آنها را قطع نمایید.

 

براحتی فوق العاده، به طوری که فراموش می کنید آن را بر روی گوش دارید.

هندزفری بلوتوث Jabra Extreme2 دارای حق ثبت اختراع برای گوشی ژله ای بسیار راحت است که در طرح ها و اندازه های مختلفی است و به راحتی بر روی گوش جای می گیرند. فقط کافیست که استایل مورد نظرتان را برای استفاده از آن انتخاب کنید و در تمام روز از آن استفاده نمایید.

 

اتصال هوشمند به گوشی همراه

برنامه Jabra Connect شما را در کنترل تمامی وسایلی که از طریق بلوتوث با آنها جفت شده اید،به همراه خود Jabra Extreme2، یاری می رساند. تنها مسئله هماهنگ نمودن این هندزفری با نیازهایتان به همراه گوشی های سیستم عامل اندروید نیست، بلکه این برنامه شما را در پیدا نمودن هرچه سریعتر دستگاه، زمانی که آن را در جایی فراموش نموده اید، نیز کمک می کند.

 

 

سایر مشخصات محصول

وزن : 9.6 گرم
ورژن بلوتوث : 3.0
قابلیت پخش موسیقی :
قابلیت کنترل صدا و موسیقی :
راهنمای صوتی :
قابلیت mute :
مدت زمان شارژ باتری برای مکالمه : 6 ساعت
مدت زمان شارژ باتری در حالت stand by : 264ساعت
NFC :
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها