(9 رای)

هندزفری بلوتوث جبرا Motion

Jabra Motion  Bluetooth Headset  از لحاظ تکنولوژی قابل اعتماد آینده و دارا بودن نوآوری بی نظیر در رده دوم    هندزفری ها قرار دارد. طراحی بی نظیر این هندزفری بلوتوث  برای ایجاد حداکثر آسودگی خاطر که راحتی وصف ناپذیری را در زمان استفاده از آن نیز فراهم می کند، به سادگی زندگی پر مشغله تان را راحت تر می کند. و این تنها هندزفری بلوتوثی است که شما بدان نیاز خواهید داشت. سنسورهای حرکتی تعبیه شده در...
  • نوک مدادی
  • نامداران ارتباطات همراه
موجود است
339,000 تومان

یک هندزفری بلوتوثی پیشرفته، با آخرین تکنولوژی هوشمند، که به شما این اجازه را می دهد تا به راحتی هم در اداره و هم در حین حرکت با دیگران در ارتباط باشید.

آخرین تکنولوژی، حداکثر راحتی

هندزفری بلوتوث Jabra MOTION از لحاظ تکنولوژی قابل اعتماد آینده و دارا بودن نوآوری بی نظیر در رده دوم هندزفری ها قرار دارد. طراحی بی نظیر برای ایجاد حداکثر آسودگی خاطر که راحتی وصف ناپذیری را در زمان استفاده از آن نیز فراهم می کند، به سادگی زندگی پر مشغله تان را راحت تر می کند. و این تنها هندزفری بلوتوثی است که شما بدان نیاز خواهید داشت. سنسورهای حرکتی تعبیه شده در داخل هندزفری بلوتوث به صداهای محیط اطراف و همچنین نحوه حرکت تان واکنش نشان می دهد، شما را قادر می سازد تا تماس هایتان را به راحتی برقرار نمایید، دارای عملکرد بی نظیرباطری در کنار کیفیت برتر صدا نیز می باشد.

·        برقراری ارتباط حسی (بدون استفاده از دست)

·        برقراری ساده ارتباط فقط با نزدیک کردن دستگاه ها به هم.

·        راحتی بیشتر با طراحی مناسب.

 

برقراری ارتباط حسی.

زمانی که هندزفری بلوتوث جبرا موشن را برمی دارید به طور خودکار شروع به کار می کند و صدای اسپیکرها را بسته به نحوه حرکت تان و صداهای مزاحم محیط اطراف – به خاطر داشتن سنسورهای حرکتی تعبیه شده در داخل هندزفری بلوتوث ــ تنظیم می نماید. به خاطر داشتن کنترل صدا به سادگی می توانید فقط با گفتن " answer " به تماس هایتان پاسخ دهید و دسته قابل تاشو پاسخ به تماس ها و یا قطع مکالمات را نیز راحت تر نموده است.

راحتی بیشتر با طراحی مناسب.

بعنوان تنها هندزفری بلوتوث در بازار در نوع خود، می توانید اندازه ارتفاع اسپیکرها را به نسبت راحتی خودتان تغییر دهید و بخاطر سه نوع سایز گوشی ژله ای، این وسیله می تواند راحتی را در طول روز به شما اهدا نماید.

 

 

عملکرد بی نظیر باطری.

همانطور که انتظارش را دارید، هندزفری بلوتوث Jabra Motion این را تضمین می کند که هر کلمه ای را که می گویید به عنوان سپاس گزاری از "کیفیت فوق العاده صدا" این وسیله محسوب شود- فرقی نمی کند در چه محیطی هستید. صدای HD، برنامه Noise Blackout 3.0 و تکنولوژی کاهش صداهای مزاحم همگی به عنوان یک اصل مصمم در این محصول زیبا در نظر گرفته شده اند.

با یک تپ به وسایل مورد نظرتان با استفاده از تکنولوژی NFC  متصل شوید.

 

تکنولوژی ارتباط از راه نزدیک و یا همان NFC، برقراری ارتباط ساده و استفاده از گوشی های هوشمند، تبلت ها و سایر وسایل قابل ارتباط دیگر را ساده نموده است. فقط کافی است که هندزفری بلوتوث و گوشی خود را نزدیک هم قرار دهید تا به آسانی به هم متصل شوند.

سایر مشخصات محصول

وزن : 17.5 گرم
ورژن بلوتوث : 4.0
قابلیت پخش موسیقی :
قابلیت کنترل صدا و موسیقی :
راهنمای صوتی :
قابلیت mute :
مدت زمان شارژ باتری برای مکالمه : 8 ساعت
مدت زمان شارژ باتری در حالت stand by : 360ساعت
NFC :
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها