(1 رای)

هندزفری بلوتوث جبرا Play

هندزفری بلوتوث Jabra Play به شما یک فرصت استثنایی برای کنترل ساده و آسان موزیک و تماس هایتان،تماما به خاطر کارایی بالای کیفیت دیجیتال صدا، پخش وایرلس برنامه ها به همراه گوشی طراحی شده برای حذف صداهای خارجی را می دهد. هنگامی که تماسی دارید هدست بلوتوث جبرا پلی شما را مطلع می گرداند. با یک کلید می توانید به تماستان پا سخ دهید و پس از تمام شدن مکالمه، بخاطر کنترل ساده صدا و گشتن در بین آهنگ...
  • مشکی
  • سفيد
  • نامداران ارتباطات همراه
نا موجود
159,000 تومان

·        کنترل آسان موزیک و تماس ها.

·        عملکرد بالا به همراه کیفیت دیجیتال صدا.

·        هر طور که مایلید آن را استفاده نمایید- آن را از گوش آویزان و یا به گوشتان بچسپانید.

·        بدون در دست داشتن گوشی همراه تان به موزیک گوش فرا دهید و یا تماس بگیرید.

·        می توانید با هدفون مخصوص خودتان استفاده نمایید(درگاه 3.5 میلیمتری).

·        تا 6 ساعت می توانید به موزیک گوش کنید و یا تماس حاصل کنید.

·        اتصال همزمان به دو دستگاه.

·        در رنگ های مختلف(بعضی از رنگ ها امکان دارد در کشور شما یافت نشود).

شنیدن موزیک از طریق وایرلس و یا ایجاد تماس در حین حرکت.

لباستان جیب ندارد؟هیچ مشکلی نسیت. هندزفری بلوتوث جدید یک دستگاه با کارایی بالا به همراه هندزفری بلوتوث استریو شیک و زیبا همانند یک کنترل کننده از راه دور که موبایل تان را کنترل خواهد کرد، عمل می کند. پس شما می توانید در هر جایی که هستید به آهنگ های مورد علاقه تان گوش دهید و یا تماس حاصل نمایید در حالی که گوشی همراهتان در جای دیگری است. برای اینکار کافی است که دستگاه را فقط از گردنتان آویزان منایید.

 

به طور پیوسته بین موزیک و تماس هایتان جابه جا شوید.

هندزفری بلوتوث Jabra PLAY به شما یک فرصت استثنایی برای کنترل ساده و آسان موزیک و تماس هایتان،تماما به خاطر کارایی بالای کیفیت دیجیتال صدا، پخش وایرلس برنامه ها به همراه گوشی طراحی شده برای حذف صداهای خارجی را می دهد. هنگامی که تماسی دارید هندزفری بلوتوث شما را مطلع می گرداند. با یک کلید می توانید به تماستان پا سخ دهید و پس از تمام شدن مکالمه، بخاطر کنترل ساده صدا و گشتن در بین آهنگ ها، دوباره از آهنگ های مورد علاقه تان لذت ببرید.

به هرجا که می خواهید آن را ببرید.

به خاطر طراحی منحصر به فرد استریو هندزفری، جبرا پلی تمام انعطاف پذیری ای را که به دنبالش هستید، برایتان به ارمغان می آورد. به هر نحوی که خواستید نیز می تواید از آن استفاده نمایید- از گوشتان آویزان باشد و یا به گوشتان چسپیده. در هر حالت، راحتی را برایتان می آورد.

تمام آهنگ هایی که می خواستید.

 

با دارا بودن حداقل 6 ساعت پخش موزیک و 6 ساعت مکالمه، آزادید به هرکجا که خواستید بروید بدون اینکه حتی لازم باشد موبایلتان را از جیبتان در آورید.

سایر مشخصات محصول

ورژن بلوتوث : 3.0
قابلیت پخش موسیقی :
قابلیت کنترل صدا و موسیقی :
راهنمای صوتی :
مدت زمان شارژ باتری برای مکالمه : 6 ساعت
مدت زمان شارژ باتری در حالت stand by : 192 ساعت
NFC :
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها