#

درباره بیزآنلاین 

فروشگاه اینترنتی بیزآنلاین در سال 1379 فعالیت خود را در زمینه فروش گوشی و لپ تاپ واقع در اصفهان آغاز کرد ، این فروشگاه از ابتدای فعالیت خود تا به حال دارای نماد اعتماد دوستاره از سازمان صنعت و معدن و دارای نماد اعتماد از وزارت ارشاد می باشد و تا به امروز هیچگونه نارضایتی از طرف کاربران اینترنتی نداشته است .

تیم پشتیبانی بیزآنلاین هر لحظه به دنبال پیشرفت در توسعه محصولات و کادر فنی و پشتیبانی خود می باشد از این منظور از هموطنان عزیز دعوت به همکاری در هر زمینه ای می کند .

تیم بیزآنلاین هر روز به دنبال صعود و پیشرفت می باشد بدین منظور برای بهبود خدمات خود به همکاری و راهنمای شما سروران گرامی نیاز دارد.

در نظر داشته باشید فروشگاه اینترنتی بیزآنلاین هیچگونه ارتباطی با دیگر فروشگاه ها و تیم های همنام ندارد.

(از جمله شرکت بیز و شرکت بازاریابان ایران زمین )

تماس با کادر پشتیبانی
#

بازار یابان بیزآنلاین

تیم بازاریابان بیزآنلاین در حال حاضر مشغول کار در استان اصفهان می باشند و تصمیم بر این دارند  در سراسر کشور پهناور ایران عزیزمان اقدام به فعالیت نمایند ،بدین منظور صمیمانه از شما دعوت به همکاری می شود.

#

طراحی بیزانلاین

طراحی و توسعه این فروشگاه توسط طراحان بیزآنلاین و تیم قدرتمند خود می باشد ، فروشگاه اینترنتی بیزآنلاین نمونه ای از کارهای این طراحان است .

#

اپلیکیشن بیزآنلاین

فروشگاه اینترنتی بیزآنلاین در نظر دارد برای بهبود خدمات  و راحتی کاربران ، اپلیکیشن خود را عرضه نماید ،برای نصب این اپلیکیشن با امکانات شگفت انگیز کافیست روی گزینه بالا کلیک نمایید.

آشنایی با تیم بیزآنلاین

این تنها بخشی کوچکی از تیم بیزآنلاین می باشد 

نمونه ای از افتخارات و مدارک بیزآنلاین

برای مشاهده روی هر عکس کلیک نمایید  


تنظیمات